Jarní revoluce v mytí oken!

Jak na jarní úklid snadno a rychle!

Také se Vám po deštích nelíbí ušpiněná okna ať již prachem z ulice nebo pískem přinášeným až z daleké Sahary? Zároveň přeci nechcete mýt okna každý týden… Proč ale ne? Vždyť je to tak snadné!!!
Představujeme Vám akumulátorový vysavač na okna Minky Window Vacuum Cleaner, který změní Váš život.

V krabici přibaleným rozprašovačem aplikujete svůj saponát a rozetřete jej po okenní ploše. Pak již jen pár hbitými pohyby inovovaným vysavačem setřete pěnu se všemi nečistotami. Jak snadné a rychlé!
Po omytý stačí vysavač vylít, otevřít a nechat vyschnout. Po dobu schnutí můžete tělo přístroje zapojit do nabíječe, aby byl příště vysavač připraven pro další použití. Spínač vysavače měnící barvy Vás bude informovat o průběhu a stavu nabíjení.
Ode dne, kdy si přinesete domů svůj Minky Window Vacuum Clenaer se již nebudete dívat skrze okna, ale na okna samotná… a těšit se na další mytí.
 
Pozor! Vytváří se vám plísně ve sprchovém koutě? I zde pomůže váš nový Minky vysavač oken. Po sprchování totiž není nic snazšího, než kapky ze skleněných zástěn vysát a udržovat tak sprchový kout, ale i celou koupelnu suchou a zdravou!

Specifikace produktu

Specifikace produktu:
Objem zásobníku 150ml.
Gumová stěrka šíře 28cm!
Velmi lehká konstrukce pro snadnou manipulaci – jen 720g!
Výkonný 12W motor poháněný Li-Ion baterií pro 30min provoz.
Lze použít vzhůru nohama pro zamezení stékání na parapet nebo údržbu sprchových koutů, kde je třeba přístupu až k podlaze.
Snadné rozebírání pro ještě snazší údržbu.

Přejít do nabídky produktů