Vaření snadno a rychle

Multicooker

Trendem posledních let je automatizace ne příliš oblíbených činností. Vaření mezi ně patří nevyjímaje. Přesto historie „vaření“ doposud kráčí hlemýždím tempem (mikrovlnné trouby, indukční desky, polévkovary…), přitom na světlo Světa začínají přicházet výrobky jako Multicooker Morphy Richards.

Čím je tak výjimečný?

Než se suroviny dostanou na talíř, prochází v podstatě 3 procesy – příprava, porcování, vaření. Moderní přístroje už ale toto zvládají samy. Sekací čepele co najemno nasekají cibulku nebo česnek lze snadno zaměnit za lopatku na míchání a nechat tak robot připravovat pravé, lahodné italské risotto hodné kuchaře pyšnícího se michelinskou hvězdou. Právě risotto přitom pro běžného kuchaře představuje poměrně pracnou půlhodinu u plotny.

Multicooker Váš vždy jen vyzve k doplnění vhodné ingredience, jeho paměť ale sama nastavuje jak teploty, tak rychlosti mísení.  

Přístroj pro britskou značku vymysleli a vyrobili v Itálii. Sám tak objevuji, že je dokonalým partnerem je přístroj právě pro nejrůznější jižní recepty.

Snadno a v podstatě ve dvou krocích připravíte Penne Carbonara, kdy prvních 5 minut necháte smažit cibuli se slaninou a následně s nimi 15 minut vaříte těstoviny. Poslední 3 minuty jen necháte přístroj zamíchat vajíčko a podáváte pokrm hodný italské restaurace. Zuby si nevyláme a Vám ostudu nepřipraví ani se španělskou Paellou

Díky koši pro parní vaření můžete také připravovat nejen přílohy k pokrmům, ale také pokrmy jako vaječné omelety s parmesanem a lilkem, které jsou z parních hrnců nejchutnější!

Přiložená mini-kuchařka Vás ale také naučí připravit dokonalou domácí Panna Cottu.

Tohoto všestranného pomocníka můžete dopřát sobě nebo blízkým v krátkodobé akční ceně sítě prodejen Tauer Group – Tauer elektro a.s. a ceně 4.990,- Kč vč. DPH.