Závidí Vám kamarádky loňský model, ale nemůžete ho nosit, protože je plný žmolků? Máme pro Vás řešení.

Vždycky jsem chtěla vychytaný přístroj, který by mi pomohl odstranit žmolky. Ze své vlastní zkušenosti vím, že se žmolky tvoří již po několika vyprání, a nemůžu se jich zbavit. Vyzkoušela jsem už mnoho metod k odstranění těchto žmolků i různé přístroje, ale nic nepomohlo. Někteří lidé, patřím do nich i já, odstraňují žmolky laciným způsobem pomocí holítek, ale ne vždy se podaří látku neproříznout.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o přístroji, který je na trhu novinkou. Firma Taurus vyvinula přístroj, který je od ostatních odžmolkovačů odlišný svými specifickými vlastnostmi. Vyzkoušela jsem si ho u své kamarádky a je přímo bombastický! Své šaty, které tak moc miluji, jsem si k ní vzala a tímto skvělým přístrojem odžmolkovala. V tuhle chvíli jsem věděla, že ho musím mít!

Přístroj má výklopnou hlavu, která je super na nerovné povrchy. Má i trojité nastavení výšky, takže jsem přístrojem oddělala žmolky z jakéhokoli povrchu látky. Ale co je nejlepší na přístroji? No především to, že jeho použití je velice jednoduché a oproti ostatním odžmolkovačům opravdu žmolky z povrchů odstraní a to díky dokonale ostrým nožům z nerez oceli. Žmolky mi nikdy nezůstaly na oblečení, protože přístroj je přizpůsobený tak, aby krásně pobral všechny žmolky a díky tomu, že má vetší díry na své hlavě, tak žmolky úplně oholí a automaticky padají do sběrného kontejneru.

Určitě by měl být v každé domácnosti, protože je opravdu škoda schovávat své skvosty doma ve skříni. Co když zrovna díky těch krásným „novým“ šatům dostanete nabídku na nejkrásnější rande svého života nebo vyšší pozici ve vašem zaměstnání?

Chci svůj odstraňovač žmolků Taurus Perfect Complet  https://www.teshop.cz/taurus-perfect-complet/

Chci svůj odstraňovač žmoulků Taurus Perfect https://www.teshop.cz/taurus-perfect/